رسانه ایرانفیلیمو با اهتمام داشتن نسبت به حفظ ارزش ها، هنجار ها و فرهنگ های اصیل حاکم بر جامعه مقدس ایران اسلامی بنا گردید و ما در راستای تحقق این آمال و اخلاق مداری از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و نخواهیم کرد.

ما همواره خود را در برابر خانواده های متدین ایرانی مسئول و برخود وظیفه می دانستیم تا آن چه که در اختیار شما ملت عزیز قرار می دهیم را با باور فرهنگی و دینی خود سنجیده و پلشتی ها را حذف و محصولی پاک ارائه دهیم اما در طی این مسیر حتما موارد معدودی را از دست خواهیم داد که با نهی از منکر شما و زحمتکشان حوزه ساماندهی آن را حذف خواهیم کرد و یا با محتوای مناسب جایگزین میکنیم.

ما با افتخار این خطوط قرمز را برای خود ترسیم نموده و خود را ملزم به پیروی از آن می دانیم و با استناد به این چهارچوب، موارد زیر نیز جزوی از منشور اخلاقی و فرهنگی ما به حساب می آیند :

۱- در این پایگاه بدلیل حمایت از آثار و تولیدات ملی و حفظ حقوق صاحبین محترم این آثار، از انتشار فیلم های ایرانی – چه در زمان اکران و چه در زمان فروش آن محصول بصورت دیسک – خودداری نمودیم.

۲- مسابقات، جشنواره ها و دیگر آثاری که به نوعی مغایر ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند در این وبسایت جایگاهی نخواهند داشت.

۳- آثاری با مضامین سیاسی که صرفا با نمایش صحنه های ضد دینی ، ضد ایرانی و ضد ارزشی سعی در تخریب این مملکت استوار را داشته باشند توسط ما محکوم خواهد بود.

۴- این وبسایت از قرار دادن محصولاتی که در شبکه های ماهواره ای هویت و قداست خانواده ایرانی را نشانه گرفته اند خودداری کرده و خواهد کرد.

۵- وب سایت ایرانفیلیمو یک فضای تبلیغاتی سالم و عاری از بنر هایی با طراحی های مستهجن و محتوای خارج عرف کشور را ایجاد کرده و از قبول تبلیغات در زمینه های  مسائل جنسی، شرط بندی ، فروش ف*ی*ل*ت*ر شکن ، موضوعات تحریک آمیز ،  توهین به شخص یا گروهی خاص، دعوت به گروه ها و فرقه های غیر اسلامی و سایر تبلیغات خارج عرف کشور ، کاملا خودداری میکند .

امید است بتوانیم رسانه ای ایده آل برای مردمان سربلند ایران اسلامی باشیم.

راهنمای دانلود کیفیت‌ها

کیفیت BLURAY: بالاترین کیفیت تصویر مناسب برای پروژکتورهای سینمایی و سینمای خانگی به صورت MKV
کیفیت HQ_1080p: مناسب برای تماشا در نمایشگر LCD به صورت MP4
کیفیت ۱۰۸۰p: مناسب برای تماشا در رایانه شخصی و تلویزیون به صورت MP4
کیفیت ۷۲۰p: مناسب برای تماشا در لپ‌تاپ و تبلت به صورت MP4
کیفیت ۴۸۰p: مناسب برای تماشا در تبلت و موبایل به صورت MP4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.
نظرات بسته شده است.